Zac – the Secret Weapon – ODHALENÍ ! Spelly, animace, strategie

Zac_Screenshot-lolkonet

  • Zac-Passive-lolkonetCell Division (Pasivka) : Když nějaká ze Zacových spellů zasáhne nepřítele, kousek z něho upadne na zem. Zac může sebrat upadlě kousky a obnovit si tak životy. Když Zac zemře, rozdělá se do 4 kousků. Tyto 4 kousky se po chvíli pokusí znovu spojit. Jestli nějaký kousek přežije, Zac se znovuzrodí s tolika % HP, kolik přežilo kousků.


  • Icon_Blob_Main_Ability_QQ: Stretching Strike: Zac vystřelí svoje ruce. Při zasáhnutí nepřítele je udělena damage a slow.  • Icon_Blob_Main_Ability_WW: Unstable Matter: Zacovo tělo exploduje a způsobí flat damage do okolních jednotek. Zasaženým nepřátelům bude udělena damage podle jejich maximálních HP  • Icon_Blob_Main_Ability_EE: Elastic Slingshot: Zac je znehybněn po dobu, kterou nabíjí (charguje) svůj úskok na určenou pozici. Vzdálenost, kterou může Zac skočit závisí na délce nabití (chargu). Zac se poté vystřelí na určenou pozici kde dá damage a stun (znehybnění) všem jednotkám v okolí místa, kam skočil.


  • Icon_Blob_Main_Ability_RR: Let`s Bounce: Zac vyskočí do vzduchu, přičemž se odrazí od země (celkem 3x) a způsobí damage a slow.  • Klikněte na Více info a podívejte se na Zacův ingame preview a jeho strategie.
  • Video Zacových spellů si můžete prohlídnout zde:

Zacovo AoE damage a uzdravovací schopnosti mu na bojišti poskytují spoustu možností, jak uspět. Jeho vysoká výdrž se dá velmi dobře využít na top lince, nebo v jungli.

V jungli: Zacova kombinace AoE damage a healu ho dělá dobrým junglerem. Jestli jste spíše agresivní jungler, začněte s Redkem (červenou) a jako druhý skill si vemte Elastic Slingshot – to vám okamžitě otevře cestu k ganku. Vzhledem k tomu, že Zacovi spelly nestojí manu, měli byste zvážit dání Blue buffu vašemu AP carry. Jakmile se hra trochu rozjeden, mlžete využívat Elastic Slingshot range pro obcházení nepřátelských ward a udělat tak epix gank.

Na topu : Zacovi spelly ho dělají také velmi dobrým topařem. Jeho AoE spelly mu dovolují rychle zabíjet miniony pod věží, nebo rychle pushovat. Healovací pasivka pomůže v nejednom 1v1 souboji. Díky ní bude muset váš soupeř backovat mnohem častěji a Vám se tak otevírá možnost pro conterjungling nebo gank midu popřípadě botu s portem. Nezapomeňte na to, že s Elastic Slinghotem můžete skákat přes zdi a chytit tak nepřítele na útěku!

Teamfighty : Jak hra pokračuje, blíží se teamfighty, ve kterých Zac exceluje. S trochou trpělivosti a naplno nabitým Elastic Slingshotem je možné skočit do prostřed teamfightu a následně použít ultimátku – Let`s Bounce pro zničení a zonování nepřátelských carry. Díky tomu, že se při každím skoku ultimátky aktivuje Vaše pasivka, budete se tak moct extrémně vyhealovat.

Napsat komentář