PBE novinky

Nejlevnější RP (Riot Points)

Na této stránce se dají koupit nejlevnější RP (riot pointy).

Lissandra, The Ice Witch, Sejuani a Trundle VU

Ahoj summoneři! Jsem tu – tentokrát s opravdu novými informacemi! Máme tu nový journal od Quinn, odhalujíc záhadnou

Ice Witch. A pak též nahrání Sejuani a Trundlovo VU na PBE. Čtěte dále pro více info!

PBE NEWZ #5 – Nové animace HUD!

pbe-nahled-lolkonet

Designér Riot - LoLko.net LiQuiD StRiPeS si pro nás připravil krátké video, ve kterém nám prezentuje jeho animační práci na novém HUD – nové animace HP a MANA baru.

PBE NEWZ #4 – Nové ping ikony

pbe-nahled-lolkonet

Na PBE se chystají nové ikonky, sloužící k lepší teamové komunikaci. Zatím jsou k dispozici jenom 2 – „Běžte zpátky“ a „Útok„. Podívejte se na nové.

PBE NEWZ #3 – Nové Annie a Sona splasharty, úprava zobrazování HP

pbe-nahled-lolkonet

Na PBE to žije. Co den, to nová změna. Tentokrát se blíží nové splasharty pro Annie a Sonu a jako bonus Riot - LoLko.net plánuje rozdělovat HP po 200 místo 100. Co to udělá se zobrazením u naší 410 hp Sony ? 😀 Pojďme se podívat!

PBE NEWZ #2 – Nové ikonky při CC (fear, stun, slow) a funkce vyrovnání matche

pbe-nahled-lolkonet

Zdravim. Blíží se k nám další epické novinky z LoLka, které si pro nás Riot - LoLko.net připravuje na svém beta serveru – PBE (Public Beta Environment). Blíží se k nám indikátory CC (Crowd control) – stuny, zpomalení aj., které budou zobrazeny pod MANA / HP barem a funkce „equalize„, která bude sloužit k „balancování“ teamů.

PBE NEWZ# 1 – Blíží se 1v1 až 6v6 ARAM módy!

aram

Oblíbený mód ARAM (all mid all random – všichni střed, všichni náhodný pick), kde se hráči střetávají na jedné lince se dočká dalšího UPDATU. V souborech z PBE ,které se spouští při zahládání her byli nalezeny řádky kódu obohacující tenhle super mód. Je fajn, že Riot - LoLko.net naslouchá hlasu svého lidu. Občas.
Co se tedy našlo ?