Balancování Ahri, info k novému Anivia skinu a proč jsou skryté ratingy u nicků?

Zatímco nejsou dostupné žádné novinky o novém championovi – ZAC – mám pro Vás novinky od . Čtěte dál a dozvíte se názory na balancování Ahri, info o novém Anivia skinu a proč jsou ingame ranky u nicků schovány?

Balancování Ahri

V rozjeté debatě na oficiálním fórku League of Legends nám sdělil Morello jeho názor:

„Prodiskutoval sem balanc Ahri s teamem a v závěru s ní nic dělat nebudem. V aktuální metě se jí daří dobře a stále je to jeden z nejlepších roaming mid championů ve hře“

Což spustilo vlnu kritiky na kterou Morello reagoval:

„Ok, každý champion v LoLku má své speciální schopnosti, díky kterým je unikátní. Ahri může skvěle roamovat po mapě, Kog`Mawovi se daří lépe, když je v teamu složeném z poke champiónů. Díky tomu jsou schopní držet krok s ostatními championy. To je to, co my chceme a otevírá to tak více možností v taktizování a tvorbě strategií“

Nějaké novinky na „Nebitevní“ Anivia skin?

Od té doby, co se všichni těšíme na před měsícem leaknutý „Nebitevní“ Anivia skin bych Vám chtěl oznámit, že Morello se o něm stále odmítá bavit a zveřejnit jakékoli informace.  Na dotaz, jestli jsou nějaké novinky a jestli je známo, kdy vyjde odvětil:

„Ne, a ne :P. Nebudu nic zveřejňovat, dokud skin nebude venku a neřeknu kdy to bude.“

O jakém skinu je řeč ?

new-anivia-skin

Proč jsou ratingy skryté?

Když jsme se ptali, proč nemůžeme vidět vidět naše MMR ( match making ratings ) a jak je možné, že stránky jako LOLKING zobrazují elo, nám Montag odpověděl, že neoficiální stránky vypočítávají elo pomocí jejich vlastních algoritmů. My jsme elo algoritmy nepoužili už hodně dlouho, takže bych těmto číslům moc nevěřil.

A proč jsou ratingy skryté?

Odpověď je jednoduchá. Stres. Zamezí se tím tak, aby lidé kontrolovali profily ostatních a následně se vysmívali, že dotyčný hraje na tomto ranku s 10 tolik a tolik výhrama. Ve finále nezáleží na ratingu hráče, ale na jeho umístění v dané divizi. To je to, podle čeho budeme rozdávat výhry a jak budeme vybýrat top ranked teamy pro Path to Pro kvalifikace.

Napsat komentář